My Chemical Romance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
My Chemical Romance

Fórum této jedinečné kapely. *www.mychemicalromance.unas.cz*
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Všechny vítám..

Goto down 
+11
Tutu
GD.MCR.Girl
52martina
Enma Ai
myšuge
Elis
Jeffk@
Sandy
Lucy
Geri
lucmo
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
lucmo
Admin
lucmo


Poeet p?íspivku : 119
Age : 33
Localisation : Žďár nad Sázavou
Registration date : 15. 05. 07

Všechny vítám.. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všechny vítám..   Všechny vítám.. - Stránka 3 EmptyFri Aug 31, 2007 3:37 pm

Tak to zdravím GD.MCR.Girl (Ahoj Pavlí Smile Very Happy) a Tutu také!!
Konečně zase někdo nový..
A Tutu, já také neznám MCR nějak dlouho.. teprve od letošní zimy.. Sad
Návrat nahoru Goto down
http://mychemicalromance.unas.cz
Elis

Elis


Poeet p?íspivku : 51
Age : 30
Localisation : Slovakia
Registration date : 06. 07. 07

Všechny vítám.. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všechny vítám..   Všechny vítám.. - Stránka 3 EmptyMon Sep 03, 2007 2:00 am

GD.MCR.Girl i Tutu vítám ;-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.mcrsavedmylife.blog.cz
LoLo2

LoLo2


Poeet p?íspivku : 6
Age : 31
Registration date : 05. 09. 07

Všechny vítám.. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Tak už tu také jsem...   Všechny vítám.. - Stránka 3 EmptyWed Sep 05, 2007 7:19 am

... A to proto, že mě naštvalo jak na lide.cz smazali forum My Brutal Romance. Možná tam někomu přišlo zbytečný, ale mě rozhodně ne, byla tam příjemná atmosféra a míň lidí než na fóru MCR.
A něco o mě? Ehm... V listopadu mi bude 15, poslouchám třeba ještě Panic! At the disco, Leathermouth, Cat the Dog(znáte někdo??? Já jen pár písniček, ale moc se mi líběj), Fall out boy...
Jsem vegetariánka(zatím jím ještě rybí maso, ale do budoucna přestanu jíst i to).
A ... Už moc kecam, pardon! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Elis

Elis


Poeet p?íspivku : 51
Age : 30
Localisation : Slovakia
Registration date : 06. 07. 07

Všechny vítám.. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všechny vítám..   Všechny vítám.. - Stránka 3 EmptyThu Sep 06, 2007 5:28 am

LoLo2: vitam te ;-).. jinak zavidim pevnou vuli v tom vegetarianstvi Shocked ... Cat the Dog..? to vubec neznam.. Shocked
Návrat nahoru Goto down
http://www.mcrsavedmylife.blog.cz
LoLo2

LoLo2


Poeet p?íspivku : 6
Age : 31
Registration date : 05. 09. 07

Všechny vítám.. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všechny vítám..   Všechny vítám.. - Stránka 3 EmptyThu Sep 06, 2007 5:55 am

Elis napsal:
LoLo2: vitam te ;-).. jinak zavidim pevnou vuli v tom vegetarianstvi Shocked ... Cat the Dog..? to vubec neznam.. Shocked
Mno... Myslim že maso nejim už asi rok a vůbec mi nechybí(a navíc jim občas to rybí..). Prostě když už se jednou rozhodneš...
A jinak - Cat the Dog, zkus si na myspace(myspace.com/catthedog) poslechnout jejich písničky, fakt pecka. Wink
Návrat nahoru Goto down
Enma Ai

Enma Ai


Poeet p?íspivku : 24
Age : 30
Localisation : Slovakia
Registration date : 19. 07. 07

Všechny vítám.. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všechny vítám..   Všechny vítám.. - Stránka 3 EmptyThu Sep 06, 2007 7:55 am

LoLo2 napsal:
... A to proto, že mě naštvalo jak na lide.cz smazali forum My Brutal Romance. Možná tam někomu přišlo zbytečný, ale mě rozhodně ne, byla tam příjemná atmosféra a míň lidí než na fóru MCR.
A něco o mě? Ehm... V listopadu mi bude 15, poslouchám třeba ještě Panic! At the disco, Leathermouth, Cat the Dog(znáte někdo??? Já jen pár písniček, ale moc se mi líběj), Fall out boy...
Jsem vegetariánka(zatím jím ještě rybí maso, ale do budoucna přestanu jíst i to).
A ... Už moc kecam, pardon! Very Happy
yaaaaaay vitam! XD btw ja tiež nejem meso ani rybie Smile ^^
Návrat nahoru Goto down
Zuzyzs

Zuzyzs


Poeet p?íspivku : 67
Age : 32
Registration date : 09. 07. 07

Všechny vítám.. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všechny vítám..   Všechny vítám.. - Stránka 3 EmptyFri Sep 07, 2007 2:48 pm

heeey já ntaky nejím maso! a jak můžete říct, že jste vegetariáni když jíte ryby nechápu.....xD
Návrat nahoru Goto down
http://sweet-revenge-black.blog.cz
zuzinka

zuzinka


Poeet p?íspivku : 6
Age : 34
Localisation : Liberec
Registration date : 04. 10. 07

Všechny vítám.. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: další nováček na fóru :)   Všechny vítám.. - Stránka 3 EmptySun Oct 14, 2007 4:59 am

Ahoj! Smile tak sem se vám sem přihlásila ale koukám že vám to tu moc nefrčí. no neva Smile je mi 17, bydlím kousek od Liberce. My Chem poslouchám.. ty jo ani přesně nevim..něco přes tři roky Smile musim říct, že za tu dobu mě ani trochu neomrzeli, stále mi davají něco nového a na plakáty nad postelí stále koukám jak na vánoční dárek Very Happy
koncert v praze sem si užila maximálně (z první řady Very Happy) a jen lituju toho že nemůžu do Blavy.
No tak to je asi tak všechno co bych zatim chtěla říct Smile
Návrat nahoru Goto down
http://WWW.ZUZINKAANDMASENKA.BLOG.CZ
lucmo
Admin
lucmo


Poeet p?íspivku : 119
Age : 33
Localisation : Žďár nad Sázavou
Registration date : 15. 05. 07

Všechny vítám.. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všechny vítám..   Všechny vítám.. - Stránka 3 EmptyTue Oct 16, 2007 9:03 am

Tak já vítám zuzinku Very Happy
Vidíš dobře, moc se to tady nehýbe, což je aspoň podle mě škoda Crying or Very sad Ale kdybychom se tady trošku rozepsali.. tak bychom to tady i oživili Laughing
A stejně jako ty se do Bratislavy nedostanu, ale jsem ráda, že jsem byla aspoň v Praze. I když tu první řadu ti závidím Razz
Návrat nahoru Goto down
http://mychemicalromance.unas.cz
Zuzyzs

Zuzyzs


Poeet p?íspivku : 67
Age : 32
Registration date : 09. 07. 07

Všechny vítám.. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: yess   Všechny vítám.. - Stránka 3 EmptyWed Oct 24, 2007 7:51 am

taky pěkně vítám! jsi má jmenovkyně...xD joo a já taky nemůžu do Blavy... Sad ale v Pze jsem si to pořádně užívala z druhý řady před Frankiem..takže,...cool..Very Happy:D
Návrat nahoru Goto down
http://sweet-revenge-black.blog.cz
zuzinka

zuzinka


Poeet p?íspivku : 6
Age : 34
Localisation : Liberec
Registration date : 04. 10. 07

Všechny vítám.. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: oujéé   Všechny vítám.. - Stránka 3 EmptyWed Oct 24, 2007 2:03 pm

taky sem byla někde u Frankieho Twisted Evil a parááda Smile)
Návrat nahoru Goto down
http://WWW.ZUZINKAANDMASENKA.BLOG.CZ
MiTuLiNkA

MiTuLiNkA


Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 06. 08. 08

Všechny vítám.. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Ahoj   Všechny vítám.. - Stránka 3 EmptyThu Aug 07, 2008 4:32 am

Ahojky. Tak já se tedy taky představím. Jmenuju se Míša a je mi 15 let. Bydlim v takovim zakopanym městě které se jmenuje Sokolov. Je to kousek od Karlovách Varů. Můj styl je Emo. Miluju hudbu. Kapely bez kterých bych to nebyla já jsou: MCR, Him, Metallica atd. Je jich moc a nechtěj se mi všechny vypisovat. Tak to by bylo asi všechno o mě. Pokud budete mít nějaké otázky ke mě tak mi klidně písněte. Třeba na e-mail: mitulinka@centrum.cz nebo jsem neustále na icq: 441744840. No a pokud by jste chtěli vidět jak vypadám tak se můžete kouknout na můj profil bud na xchatu: Mrs.Mitulinka a nebo na lidech: 30stm30 a nebo na libim se ti: sindinicka. Na všech profilech jsem dostupná takže tam mě můžete taky sehnat. Až na to libim se ti tam moc nejsem. Tak se měj te pa pa pa lol!
Návrat nahoru Goto down
MiTuLiNkA

MiTuLiNkA


Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 06. 08. 08

Všechny vítám.. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všechny vítám..   Všechny vítám.. - Stránka 3 EmptyThu Aug 07, 2008 4:33 am

MiTuLiNkA napsal:
Ahojky. Tak já se tedy taky představím. Jmenuju se Míša a je mi 15 let. Bydlim v takovim zakopanym městě které se jmenuje Sokolov. Je to kousek od Karlovách Varů. Můj styl je Emo. Miluju hudbu. Kapely bez kterých bych to nebyla já jsou: MCR, Him, Metallica atd. Je jich moc a nechtěj se mi všechny vypisovat. Tak to by bylo asi všechno o mě. Pokud budete mít nějaké otázky ke mě tak mi klidně písněte. Třeba na e-mail: mitulinka@centrum.cz nebo jsem neustále na icq: 441744840. No a pokud by jste chtěli vidět jak vypadám tak se můžete kouknout na můj profil bud na xchatu: Mrs.Mitulinka a nebo na lidech: 30stm30 a nebo na libim se ti: sindinicka. Na všech profilech jsem dostupná takže tam mě můžete taky sehnat. Až na to libim se ti tam moc nejsem. Tak se měj te pa pa pa lol!
Jo a málem bych zapoměla na moje stránky¨: www.him-misicka.blog.cz
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Všechny vítám.. - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Všechny vítám..   Všechny vítám.. - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Všechny vítám..
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
My Chemical Romance :: Fórum :: Nováčci-
Přejdi na: